قرارداد تامین کنندگان

ماده 1. طرفین قرارداد

این قرارداد در تاریخ ……................  فیمابین  فروشگاه اینترنتی آلگاپیدا به نشانی اینترنتیalgapida.ir   به مدیریت سید سلیم اسبقی  و شخص حقیقی: آقای/خانم”………….”فرزند”….........……..” دارای شناسنامه شماره …………..............………. صادره از ……………… متولد …………………… کد ملی ………………………… و ساکن ” …….. ” با شماره تلفن ……………………………… و شماره همراه ……………………… با شماره حساب ……………….. بانک ……………. شعبه ………….. و شماره شبا ……………………………….

شخص که ازاین‌پس “تأمین‌کننده” نامیده میشود، منعقد میگردد.

2.1 این قرارداد جهت همکاری آلگاپیدا  با تأمین‌کننده جهت واسطه گری درفروش و ارائه محصولات/ارائه خدمات با شرایط مندرج در پیوست قرارداد منعقد می‌شود.

3.1 این قرارداد از تاریخ ………… تا ...........................  است و در صورت تمایل طرفین به ادامه همکاری در پایان مهلت نیاز به تمدید وجود ندارد و به‌صورت خودکار برای یک سال کاری تمدید می‌شود مگر آنکه طرفین به‌صورت مکتوب پیش از اتمام مدت قرارداد خواستار عدم ادامه همکاری باشند.

4.1 کالای معیوب :  عبارت است از هر گونه کالا یا هر بخش یا جزیی از آن که دارای ایراد، نقص، صدمه یا فاقد گارانتی، گواهی، مجوز یا پروانه هایی که قانونا جهت فروش آن کالا الزامی است باشد.

4.2 کالای تقلبی یا غیراصل:

1.
کالایی که با برند یا مدل اصلی آن کالا از نظر نام متشابه اما از نظر اصالت متفاوت است و یا هرگونه کالایی که از نظر جعبه، بسته بندی، جنس، کیفیت و غیره با کالای اصلی که توسط مراکز مورد تایید که کالاهای اصل را به فروش می رسانند (مانند سایت اصلی برند یا شرکت های وارد کننده ی قانونی) مغایرت داشته باشد و همچنین در سایت  آلگاپیدا  در عنوان یا تصاویر کالای نمایش داده شده، برند اصلی کالا ذکر شده ولی کالای فروخته شده با نمونه ی اصلی کالا مغایرت داشته باشد؛

2. کالاهایی که در آنها شماره سریال، مدل، برچسب یا سایر نشان‏های شناسایی و یا مشخصات کالا، قطعات و اجزای آنها و یا بسته ¬بندی یا هرگونه نوشته‏ای در روی آنها بطور غیرمجاز از جانب تولیدکننده، توزیع¬ کننده یا تأمین کننده کالا و یا هر شخص دیگر، محو، تغییر، جایگزین و یا به هر شکلی دستکاری شده باشند؛

3. کالاهای مغایر با مقررات قوانین و مقررات و ضوابط و استانداردهای دولتی،عمومی و صنفی به ویژه مقررات بهداشتی؛

4. کالاهای ناقض حقوق اشخاص ثالث از جمله حقوق مالکیت فکری؛

5. کالاهایی که تصویر آنها با محصول رسیده دست مشتری متفاوت باشد.

4.3
کالای قاچاق: کالایی است که دارای مدارک و مستندات رسمی قابل ارائه دال بر ورود و ترخیص آن از مبادی قانونی و گمرک رسمی کشور نبوده یا هر کالایی که وفق قوانین و مقررات جاری کشور از جمله تبصره ماده 19 قانون مالیات بر ارزش افزوده، قاچاق محسوب شود.

4.4
بازار آنلاین و بازار آفلاین: بازار آنلاین بازاری است که در آن کالا در بستر اینترنت و به صورت برخط (آنلاین)، عرضه می شود و به فروش می¬رسد. بازار آفلاین بازاری است که در آن، کالا مستقل از اینترنت و به صورت سنتی در فروشگاه ها و مراکز توزیع عرضه می شود و به فروش می¬رسد.

4.5
تأمین کننده: هر شخصی است که با تایید این قرارداد به شرح پیوست نسبت به فروش محصولات و کالاهای خود از طریق پلتفرم آلگاپیدا اقدام می نمایید.

4.6
قرارداد: قرارداد همکاری منعقده بین  آلگاپیدا  و تأمین کننده، بر اساس شرایط این قرارداد حاضر و به شرح پیوست است.

5.1 کمیسیون  آلگاپیدا : درصدی از بهای فروش کالا است که بابت عرضه کالا در درگاه اینترنتی  آلگاپیدا  و به شرح مندرج در جدول پیوست همین قرارداد به  آلگاپیدا  تعلق می گیرد. تأمین کننده با ثبت و درج کالا در پنل، درصد مذکور را نیز به عنوان حق الزحمه و کمسیون  آلگاپیدا  تائید می کند و می پذیرد.  آلگاپیدا  می تواند نسبت به وصول کمیسیون خود از محل مطالبات تأمین کننده به همراه مالیات بر ارزش افزوده متعلقه اقدام نماید.

5.2
هزینه های جانبی مربوط به خدمات تبلیغاتی، تولید محتوا و تصویربرداری برای کالا، هزینه های مرجوعی، و هزینه های جانبی مربوط به همه مراحل بسته بندی، ارسال کالا به انبار  آلگاپیدا  (از قبیل بیمه، حمل و سایر هزینه های مربوطه) و انبار داری، به شرح مندرج در جدول هزینه ها به همراه مالیات بر ارزش افزوده به عهده تأمین کننده بوده و از تأمین کننده دریافت خواهد شد.

5.3
امکان تغییر کمیسیون، هزینه ها و جریمه ها در هر زمان توسط  آلگاپیدا  در قرارداد و پنل تأمین کنندگان وجود دارد و تأمین کننده قادر به مشاهده سوابق تغییرات آن خواهد بود. تغییرات در کمیسیون، هزینه ها و جریمه ها دو روز قبل از اعمال از طریق پنل تأمین کنندگان یا ایمیل به اطلاع تأمین کننده خواهد رسید و ادامه روند فروش توسط تأمین کننده پس از اعمال تغییرات به منزله پذیرش شرایط جدید است و درحکم اصلاحیه این قرارداد است که خود به خود با ادامه روند فروش مورد توافق طرفین قرار گرفته است و نیاز به تشریفات امضا و ابلاغ جداگانه ای برای لازم الاجرا بودن ندارد.

5.4
تأمین کننده متعهد شد جهت آگاهی از هرگونه تغییرات، هر روز پنل تأمین کنندگان خود را مشاهده کند و  آلگاپیدا  هیچگونه مسئولیتی نسبت به ادعای عدم آگاهی تأمین کننده از تغییرات نداشته و تأمین کننده ملزم به تبعیت از تغییرات است. هرگونه اصلاحیه یا الحاقیه یا تغییر از جمله تغییرات در هزینه ها و جریمه ها، در پلتفرم آلگاپیدا  قرار خواهد گرفت

تغییرات فوق ظرف یک روز از تاریخ تغییر قوانین  و تغییرات لازم الاجرا خواهد بود مگر اینکه تأمین کننده ظرف مهلت مذکور عدم موافقت خود را اعلام نموده باشد، که در اینصورت قرارداد فسخ خواهد شد.

5.5
نگهداری کالای مشتریان در انبار  آلگاپیدا  به صورت امانی بوده و هزینه نگهداری وفق جدول مندرج در پیوست قرارداد و همچنین پنل محاسبه و از تأمین کننده دریافت می شود.5.6
وجوه ناشی از فروش کالا پس از کسر کمیسیون، هزینه ها و مطالبات قراردادی و تأیید واحد مالی  آلگاپیدا ، طبق زمان بندی مشخص شده در پنل تأمین کنندگان به تأمین کننده پرداخت می شود.

5.7
 آلگاپیدا  متعهد است که تا آخر هر هفته نسبت به پرداخت کامل خود به تأمین کنندگان اقدام نماید.

تبصره. درصورتی‌که بیش از دو هفته از زمان پرداخت تأخیر شود، هفته‌ای 5% از مبلغی که باید به تأمین کننده پرداخت شود به مبلغ بدهی های  آلگاپیدا  به آن تأمین کننده افزوده می‌شود.

6.1 طرفین متعهد می‌گردند که از زمان شروع قرارداد تا سه سال پس از اتمام آن، تمامی مطالعات همکاری مشترک، اعم از محصولات سفارشی، رقم قرارداد، نحوه و فرآیندهای کاری، مطالعات ارائه‌شده و هرگونه مطالعات شفاهی، کتبی، تصویری، الکترونیک، گرافیکی یا دیگر اشکال ثبت‌شده درباره تولید، اجرا، سفارش، نگهداری، بازاریابی یا فروش و نیز فرآیندهای تولید، مواد اولیه، روش‌ها، تاریخ و وقایع، اعم از این‌که به محصولات و مشتریان مربوط باشد یا خیر و اطلاعات مشتریان و نیز مطالب کتبی از هر نوع، شامل مطالعات، گزارش‌ها، صورت‌جلسات، مکاتبات، یادداشت‌ها و … اعم از این‌که بر روی کاغذ یا بصورت آنلاین هر وسیله دیگری باشد را نزد یکدیگر محرمانه نگه‌داشته و از بیان آن‌ها نزد اشخاص ثالث حقیقی و حقوقی به‌جز مراجع ذی صلاح دولتی خودداری کرده و مسئولیت افشای هر بخش از آنها را برعهده‌گرفته و در صورت تأیید افشای هر یک از این موارد متعهد به پرداخت ‌معادل مبالغ پرداختی به تأمین کننده به عنوان ضرر و زیان به‌طرف مقابل می‌شود.

6.2
به استناد مواد فصل چهارم قانون تجارت الکترونیک ایران مصوب ۱۳۸۲ این قرارداد وفق فرآیند الکترونیکی در سامانه  آلگاپیدا  با پذیرش ایمیل معرفی شده یا تأیید شماره همراه وارد شده در سامانه در هنگام ثبت نام و ارسال مدارک هویتی حکم انعقاد قرارداد رسمی داشته و برای طرفین لازم الاجراست.

6.3
هيچ یک از مواد و مفاد قرارداد حاضر به معناي شراکت یا وجود رابطه کارگر و کارفرمائی فیمابین تامین کننده  و  آلگاپیدا  نیست.

6.4
تأمین کننده متعهد می شود در صورتی که مسئولیت ارسال مستقیم محصولات خود را برعهده بگیرد، درصورتی که مشتری نسبت به کالای دریافتی ادعای معیوب بودن نماید، و این مهم به تأیید  آلگاپیدا  برسد، نسبت به استرداد و ارسال مجدد کالا بدون دریافت هزینه به محض اطلاع اقدام نماید.

تبصره. برای کالاهایی که به دلیل آماده سازی امکان ارسال آن در اولین بازه نیست، تأمین کننده خود را موظف به پرداخت معادل رقم محصول (به قیمت درج شده در سامانه  آلگاپیدا ) می‌نماید.

6.5
کلیه ابلاغیه ها، اخطارها، پیام‌ها و مکاتبات  آلگاپیدا  از طریق پنل کاربری تامین کننده و یا ایمیل و یا تلفن همراه  معرفی شده ی ایشان صورت می‌گیرد.  آلگاپیدا  مسئولیتی در خصوص عدم توجه و یا عدم مشاهده پیام‌ها توسط تامین کننده نخواهد داشت.

6.6
تأمین‌کننده متعهد می‌شود محصولات را بر اساس بازه‌های زمانی، قیمتی و تعدادی جدول پیوست ارائه دهد.

تبصره. درصورتی‌که تأمین‌کننده در روزهای خاص یا ساعات خاصی نتواند نسبت به ارائه سفارش‌ها اقدام نماید، نسبت به اعلام آن از یک هفته قبل اقدام می نماید. در این صورت موظف به پرداخت دوبرابر ارزش کالای فروخته شده در  آلگاپیدا  است.

تبصره. در صورتیکه تأمین کننده برای روز خاصی امکان فعالیت نداشته باشد، اما از قبل برای آن زمان سفارش درج شده باشد، موظف به ارسال سفارش یا پرداخت معادل دوبرابر آن سفارش (براساس رقم درج شده در سامانه  آلگاپیدا ) به  آلگاپیدا  است.

6.7
تأمین‌کننده هیچ‌گونه ادعایی مبنی بر مالکیت مادی و معنوی برند  آلگاپیدا  نداشته و نخواهد داشت.

6.8
طرفین ایمیل و تلفن درج شده در این قرارداد را به عنوان راههای همکاری یکدیگر شناخته که مکاتبات از طریق سامانه  آلگاپیدا ، واتس اپ یا ارسال ایمیل خواهد بود و در صورت عدم مشاهده از سوی هر یک از طرفین مسئولیتی از جانب آنها سلب نخواهد شد.

6.9
 آلگاپیدا  مجاز است با عنایت به شرایط و سیاست های خود ، در صورت نیاز شرایط و بندهای قرارداد را اصلاح نماید. تغییرات به محض به روزرسانی و اطلاع به تامین کننده، اجرایی خواهد شد و ادامه همکاری تامین کننده به منزله پذیرش تغییرات خواهد بود.

6.10
 آلگاپیدا  آموزش‌های لازم را به تامین کننده جهت به روزرسانی لیست کالاها، موجودی آنها و قیمت فروش ارائه خواهد داد. تغییراتی که در نتیجه فروش کالا در مقدار کالا ایجاد میگردد و همچنین مشخصات سفارشات در هر لحظه برای تامین کننده از طریق الکترونیکی در پنل کاربری وی قابل مشاهده خواهد بود.

6.11
تامین کننده اظهار می‌نماید از کلیه مقررات قانونی از جمله مفاد قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان، قانون مبارزه با قاچاق کالا، مبارزه با پولشویی، قوانین تعزیرات، قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم‌افزارهای رایانهای، قانون تجارت الکترونیک، قانون حمایت از حقوق مؤلفان، مصنفان و سایر قوانین مربوط اطلاع کامل دارد و پای‌بند به رعایت آن‌ها است. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات و وجود هرگونه ادعا یا مطالبه حق از ناحیه اشخاص ثالث، مسئول پاسخ‌گویی و جبران خسارات احتمالی خواهد بود و آلگاپیدا از این حیث مسئولیتی ندارد.

6.12
به موجب قرارداد حاضر، تامین کننده مسئول تطابق محتوای کالا و محصولات ارائه شده در سایت  آلگاپیدا  با کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و کسب مجوزهای مربوطه شناخته می‌شود. تأمین کننده خود را متعهد به ارائه توضیحات و عکس مرتبط با ساختار نوشتاری و بصری آلگاپیدا دانسته که آنرا خود شخصا انجام داده یا نسبت به انجام آن توسط آلگاپیدا درخواست مینماید و در غیر این صورت  آلگاپیدا  از این حیث مسئولیتی ندارد.

تبصره. تامین کننده مسئول تولید و کنترل و بازبینی اطلاعات محصولات، تعیین و اعلام قیمت و درج آنها در سایت  آلگاپیدا است.

6.13
چنانچه تامین کننده در نتیجه استفاده مشتریان از محتوای تولید شده، به هرگونه اطلاعات شخصی مشتریان از جمله نام یا سایر اطلاعات و داده‌های شخصی آنان دسترسی پیدا کند، متعهد است:

الف- کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران در رابطه با حریم خصوصی را رعایت نماید و در صورت نقض، عواقب آن را بپذیرد.

ب- تنها برای مقاصدی که  آلگاپیدا  مجاز دانسته است از این اطلاعات استفاده نماید

ج- هرگونه گردآوری، استفاده، تغییر و ذخیره اطلاعات مشتریان را تنها با اجازه  آلگاپیدا  و به صورت آشکارا انجام دهد.

6.14
به موجب قرارداد حاضر تامین کننده مسئول حفاظت از نام کاربری و رمز عبور پنلی که به او اختصاص یافته است شناخته می‌شود و مسئولیت تمامی فعالیت‌هایی را که با نام کاربری او انجام می‌گیرند از قبیل محتوا گذاری، پذیرش سفارشات، ارسال اطلاعات و سایر موارد ارتباطی بر عهده خواهد داشت.

6.15
به موجب قرارداد حاضر تامین کننده متعهد است در صورت تغییر اطلاعات تماس خود، آن را فوراً به اطلاع  آلگاپیدا  برساند.

6.16
در صورتی که به موجب حکم دادگاه یا قوانین جاری کشور هر یک از مقررات این قرارداد نامعتبر شناخته شود، اولاً خدشه‌ای به سایر مفاد قرارداد وارد نشده و ثانیاً پیشنهاد  آلگاپیدا  در خصوص اجرای سایر مفاد قرارداد به نحوی که بیشترین تطابق را با اراده اولیه طرفین داشته باشد، پذیرفته خواهد شد.

6.17
 آلگاپیدا  می تواند حقوق و تعهدات خود ناشی از این قرارداد را به اشخاص ثالث منتقل کند.

6.18
به موجب قرارداد حاضر، تامین کننده تضمین می‌کند که از اهلیت قانونی لازم برای انعقاد معاملات برخوردار است و چنانچه به نمایندگی از یک شخص حقوقی به عنوان تامین کننده این قرارداد را منعقد می‌نماید، دارای اختیار قانونی لازم برای این کار است و در صورت نیاز مدارک نمایندگی خود را به  آلگاپیدا  ارائه می‌دهد.

6.19
تأمین‌کننده متعهد می‌شود که صریحاً متضمن رعایت کلیه استانداردهای وزارت بهداشت و سایر نهادهای ذیصلاح مرتبط با فعالیت صنفی خود بوده و همچنین کلیه مجوزهای قانونی را اخذ نموده و فاقد هرگونه مشکل قانونی درزمینه عرضه کامل و خدمات موضوع این قرارداد باشد و تماماً مسئولیت مشکلات احتمالی برآمده از آن‌ها بر عهده گیرد.

6.20
تامین کننده متعهد است در صورت اعمال هرگونه تغيير در نوع و بهای كالا، توقف توليد یا عرضه محصول، و همچنين تخفيف‌هاي ارائه شده به سایر خریداران، در اسرع وقت نسبت به تغییر و اصلاح قیمت خود در پنل تامین کنندگان اقدام نماید. در غیر این صورت مسئولیت کلیه خسارت های وارده به  آلگاپیدا  و مشتری نهایی، برعهده تامین کننده است.

6.21 
تأمین‌کننده تمامی قیمت‌های ارائه‌شده را با در نظر گرفتن مالیات بر ارزش‌افزوده آن عنوان می‌نماید که خود شخصاً متضمن پرداخت آن است.

6.22
در صورتی که مشتریانی سفارشاتی غیر واقعی ثبت کنند ، تامین کنندگان میتوانند به آلگاپیدا گزارش نمایند تا آی پی آنها برای دسترسی به سایت مسدود شود .

6.23 قیمت کالاها با توجه به رعایت استانداردهای قیمت گذاری (با توجه به قوانین و مقرارات اعلامی از طرف سازمانهای نظارتی و یا لیست قیمت مصوب مورد تایید اتحادیه ها و یا سازمان های مرتبط و همچنین قوانین قیمت گذاری  آلگاپیدا ) در پنل تأمین کنندگان توسط و به مسئولیت تأمین کننده تعیین می شود. لذا مسئولیت پاسخگویی به مراجع رسمی و اشخاص ثالث از جمله مشتری در خصوص قیمت تعیین شده، بر عهده تأمین کننده است. به موجب این قرارداد، تأمین کننده به عنوان شرط ضمن عقد اعلام می نمایند که نسبت به فروش کالاهای خود در درگاه اینترنتی  آلگاپیدا  کلیه خیارات از جمله غبن ولو فاحش یا افحش را از خود سلب و ساقط نمودند.

6.25
در صورت اشتباه تأمین کننده و درج قیمت به بهای پایینتر از قیمت واقعی، وی متعهد است کالا را با همان قیمت درج شده تحویل مشتری نماید و در صورت استنکاف، مشمول وجه التزام و ضمانت اجرای مذکور در خصوص عرضه کالای ناموجود می¬شود. درهر حال پاسخگویی به خریدار در مراجع رسمی به عهده تأمین کننده است.

6.26
 تأمین کننده اقداماتی که به هر دلیل منجر به ورود خدشه به اعتبار یا شهرت  آلگاپیدا  میشود را نباید انجام دهد

ت- تامین کننده متعهد میشود (به دلایلی از قبیل عدم موجودی کالا در انبار تأمین کننده، فروش کالاهای ممنوعه)  نسبت به رد درخواست مشتری اقدام ننماید . یا  تاخیر در تامین و ارسال کالا از سمت تأمین کننده صورت نگیرد .

6.27 تأمین کننده حق واگذاری جزئی و کلی حقوق و تعهدات خود را به موجب این قرارداد به اشخاص ثالث بدون موافقت کتبی و قبلی  آلگاپیدا ، تحت هیچ عنوانی اعم از نمایندگی، وکالت، صلح حقوق و سایر عناوین نخواهد داشت و  آلگاپیدا  حق واگذاری را برای خود محفوظ می دارد.

6.28
 آلگاپیدا  به عنوان واسطه فضای مجازی کسب و کار و خدمات دهنده در خصوص امور جانبی و امین در نگهداری وجوه پرداختی حاصل از فروش، همکاری لازم را با تأمین کننده در راستای عرضه کالاهای موضوع قرارداد در درگاه اینترنتی (معرفی، توصیف و عکس گذاری، ارسال آنها به مشتریان بالقوه و سایر خدمات به شرح مقرر در پنل تأمین کننده) با اخذ هزینه¬های مربوط مبذول خواهد داشت.

6.29
تأمین کننده متعهد می شود که تمامی هزینه هایی که از مشتریان طی مدت اجرای این قرارداد در سامانه  آلگاپیدا  عنوان نموده و دریافت می نماید عینا مطابق یا کمتر از قیمت هایی باشد که از سایر کانالهای فروش در اختیار مشتریان قرار می دهد.

6.30
مادامی که تأمین کننده شماره حساب جدیدی را کتبا به  آلگاپیدا  اعلام ننموده باشد شماره حساب تامین کننده بشماره سپرده .............................................. نزد بانک ........................ شعبه ............................ و بنام خودتامین کننده  معتبر میباشد

6.31 درصورت هرگونه اخلال دربرنامه آلگاپیدا ، شبکه اینترنت، سرورها و همچنین دستور مراجع قانونی، مسئولیتی متوجه  آلگاپیدا  نمی شود.

6.32
تأمین کننده متعهد می شود که از ایجاد هر گونه ارتباط با مشتریان از قبیل تماس تلفنی، پیامک، نوتیفیکیشن، باشگاه مشتریان و به هر نحو دیگری با هر هدفی به صورت سهوی یا عمدی خودداری نماید.

تبصره. در صورتی که تامین کننده مشتریان ارجاعی از آلگاپیدا را در خارج از قرارداد  محصول بفروشد مشمول جریمه دو برابری قیمت محصول خواهد بود

6.33 نظر به اینکه  آلگاپیدا  صرفا واسطه فروش اقلام مشتریان بر بستر وب و اپلیکیشن است، تأمین کننده موظف است مطابق قوانین و مقررات جاریه کلیه حقوق و عوارض دولتی از قبیل مالیات بر ارزش افزوده (درصورت مشمولیت) را به موقع در سامانه های مربوطه ثبت و نسبت به پرداخت مبالغ متعلقه اقدام نماید و بدیهی است هیچگونه مسئولیتی در این خصوص بر عهده  آلگاپیدا  نیست و تأمین کننده متعهد است در هر زمان که  آلگاپیدا  اعلام کند (ولو پس از انحلال، فسخ یا اتمام قرارداد) اطلاعات مربوط به این موارد را به  آلگاپیدا  ارائه نماید.

6.34
تأمین کننده در مواردی که نسبت به ارائه خدمات در واحد سکونتی یا کاری مشتری نسبت به ارائه محصولات یا خدمات حضور یافته یا مستقیما پرسنل استخدامی خود را (ولو پاره وقت یا به صورت قراردادی)، به محل مورد نظر اعزام می دارد، مسئولیت اجرای تمامی موازین بهداشتی، شرعی، عرفی و قانونی را شخصا عهده دار بوده و درصورت هرگونه شکایتی از سوی مشتریان مستقیما نسبت به پاسخگویی به هرگونه دعوی از سوی مشتری موظف است.

7.1 هر یک از طرفین می تواند با اعلام کتبی 10 روزه به طرف مقابل قرارداد را فسخ نماید و در این فاصله طرفین باید تعهدات جاری و تسویه حساب خود را به نحو کامل انجام داده یا برای انجام آن به نحوی که مقتضی می دانند با توافق یکدیگر مهلتی تعیین نمایند.

7.2
 آلگاپیدا  می‌تواند در مدت اعتبار این قرارداد بنا به تشخیص خود یا بروز تخلفات تامین کننده دستورالعمل رسیدگی به تخلفات، قرارداد را خاتمه داده و با اخطار قبلی یا بدون آن دسترسی تامین کننده به کلیه سیستم های  آلگاپیدا  را معلق نماید. در این صورت تمامی حقوق و امتیازات اعطا شده از جانب  آلگاپیدا  به تامین کننده متوقف خواهد شد، تمامی مطالبات تأمین کننده پرداخت و حق  آلگاپیدا  برای رد درخواست مجدد همکاری با تامین کننده محفوظ است.

8.1 در صورت بروز هرگونه اختلاف میان طرفین قرارداد به دلیل تغییر و یا تفسیر بخشی یا کل قرارداد، طرفین با حسن نیت سعی به حل مسالمت‌آمیز اختلاف از طریق مذاکره نموده و در صورت عدم حصول نتیجه از مراجع قانونی اقدام خواهد شد.

9.1 فورس ماژور به حوادثی مانند، سیل، زلزله، آتش‌سوزی، بیماری‌های همه گیر، تغییر قوانین و مقررات و مانند آن اطلاق می‌شود که ایجاد و دفع آن خارج از حیطه اقتدار و اراده‌ی طرفین باشد. در صورت حدوث آن برای هر یک از طرفین، قرارداد تا رفع حادثه به‌صورت تعلیق درمی‌آید و در حالت فورس ماژور طرفین قرارداد حق هیچ‌گونه ادعایی نسبت به یکدیگر نخواهند داشت.

ماده 10. نسخ قرارداد

10.1 این قرارداد در 10 ماده مورد تایید قرار می گیرد و تأمین کننده با تایید این قرارداد متعهد بدان خواهد بود.

whatsapp